Windows 8 Release Preview na początku czerwca

Posted by
/

Na Windows 8 Dev Days, szef sekcji Windows, Steven Sinofsky poinformował, że następna odsłona do przeglądu dla publiczności najnowszego systemu firmy MicrosoftWindows 8 Release Preview – pojawi się na początku czerwca.

Obecnie niewiele wiadomo na temat nadchodzacej odsłony, nie wiemy, co będzie zawierała, jednak znacznie większa różnica czasowa w porównaniu do poprzednich wersji daje nadzieje, że wiele problemów związanych ze stabilnością jak i bugów w interfejsie zostanie rozwiązanych. Jednak wiadomo już, że kolejne 33 kraje będą wspierane w Windows Store, co daje nadzieje, że wiele użytkowników nie będzie musiała korzystać z kategorii „Reszta świata” w sklepie Microsoftu.

Informacje te sugerują, że cykl produkcyjny Windows 8 zmierza do wersji RTM w październiku. To oznacza, że tablety z Windows RT będą mogły zawitać pod nasze drzwi wraz z nadejściem świąt.

Niedawno Microsoft ogłosił znaczne uproszczenie podzialu na edycje Windows 8. System dzieli się na edycję dla użytkowników domowych, profesjonalistów i użytkowników korporacyjnych. Dodatkowo jest edycja przeznaczona dla tabletów.

Leave a comment

hea7en poszukuje redaktorów!

Poszukujemy redaktorów w celu rozwijania serwisu. Zapraszamy wszystkich do współpracy!

Zapisz się do naszego newslettera!

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Ostatnio o nas pisali